''Відвага'' шукає активну молодь

03.06.2015

Якщо ти прагнеш розбудовувати вільну Україну, за яку боролися вояки УПА, а нині - військовослужбовці та добровольці; хочеш бути готовим до викликів, які готує сьогодення; розумієш важливість побудови громадянського суспільства - маєш стати учасником всеукраїнського табору “Відвага”.

20-30 липня на межі трьох областей - Сумської, Харківської та Полтавської, відбудеться традиційний наметовий табір для молодих активістів, які прагнуть діяти в інтересах своєї держави.

“Відвага” - це не лише виховання дієвих патріотів, це також базова військова підготовка. На учасників табору чекають:

- фізичне загартування і спортивні змагання (регбі, бокс, страйкбол);

- вечори біля ватри (перегляд фільмів, співи з українськими музикантами, розваги);

- зустрічі з провідними фахівцями, істориками, громадськими активістами, військовими, журналістами);

- елементи військового вишколу (дії під час нападу, оборона місця, інше);

- практичне застосування знань, здобутих на лекціях (теренова гра, рейндж-кидок, туристичне змагання зі смугою перешкод, нічні стійкування та «алярми»);

- дисципліна (ранкові руханки, чергування на таборі, чіткий розпорядок дня).

Ефективність “Відваги” підтверджує діяльність її випускників: сьогодні вони є волонтерами, добровольцями в зоні АТО, громадськими активістами.

Щоб стати учасником, необхідно мати 16-26 років, заповнити анкетудо 15 липня. За результатами анкети (враховуватиметься мотивація до участі), буде відібрано 80 хлопців і дівчат, які мають сплатити 150 грн. організаційного внеску (не стосується жителів Донецької, Луганської області та АР Крим) та прибути на місце проведення табору з необхідними речами. Детально про умови участі - читайте тут.

Більше інформації: mnk.org.ua/vidvaga, 098 117 93 50, 044 279 41 22