''Відвага - 2013'' - незабаром!

29.07.2013

Близько півсотні юнаків та дівчат уже зробили перший крок до того, щоб стати учасниками вишкільного табору «Відвага ім. Івана Гавдиди». Табір, що вшосте організовує Молодіжний Націоналістичний Конгрес, і цього року матиме свої особливості. Принаймні, так запевняє майбутній провід .

З традиційної таборової програми, що направлена на ідеологічний та фізичний вишкіл у поєднанні з цікавим проведенням часу, відбудеться вимарш, теренова гра, день аскетизму, турзмаг, нічні алярми за цікавими сценаріями, регбі, футбол, гутірки та вечірні ватри. За словами бунчужного, львів’янина Назара Франчука, провід уже приготував кілька новинок, які пожвавлять таборову програму. «Учасникам, які приїдуть на табір уже не вперше, буде цікаво спробувати щось нове», - говорить він.

Удруге таборовиків прийматиме Полтавщина. «Минулорічний досвід показав, що гостинність Ковалівської сільської ради, а зокрема - народного депутата Юрія Бублика, дозволяє нам повністю реалізувати таборову програму, не відволікаючись на різні «напади» можновладців, як це було на Сумщині, - говорить Іван Кішка, член Проводу, - єдиний мінус – до річки не так близько. Але маршрут загальнообов’язкової ранкової пробіжки продумано так, щоб таборовики мали можливість скупатися. А на території табору ми облаштуємо польовий душ, який потрібен, у першу чергу, дівчатам».

Іншою особливістю цього року є співпраця з магазином туристичного спорядження  TopRope.com.ua, який збудує значно більшу, ніж минулого року, смугу перешкод. У планах також – спорудити стаціонарну смугу, якою зможуть користуватися навіть місцеві жителі.

«Крім цього, обов’язково почистимо річку, а також хочемо насипати символічну пам’ятну могилу борцям за волю України», - додає Іван Кішка.

Серед гостей, які вже підтвердили своє перебування на таборі, три народні депутати – Юрій Бублик, Валерій Головко, Олег Медуниця – другий голова МНК, Почесний Член організації. Також завітає молодіжний політичний експерт Олександр Солонтай та голова правління «Центру громадянських свобод» Олеся Матвійчук, журналіст «Української правди», громадська активістка, член МНК Катерина Аврамчук.

За перебігом подій можна буде слідкувати на офіційному твіттер-акаунті Молодіжного Націоналістичного Конгресу twitter.com/mnk_ua за хештегом #ВідвагаМНК