Відбулося засідання Центрального Проводу МНК

11.06.2013

Днями відбулося розширене засідання Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Задля перевірки зробленої роботи та обговорення планів на найближче майбутнє – літній період, 8–9 червня у Києві зібралися члени ЦП МНК, Ради Честі, Секретаріат та представники організації з Києва, Сум, Полтави, Харкова,  Миколаєва, Рівного, Тернополя та Львова.

Традиційно засідання Центрального Проводу відкрили першою точкою Декалогу українського націоналіста. Одразу після цього перейшли до детального обговорення діяльності регіональних осередків, представлених у звітах керівниками організацій. Так, констатували позитивну тенденцію: осередки ведуть активну громадську та вишкільну роботу, особливо помітним є розвиток Харківського МНК.

"Діяльність Харківського МНК поступово відроджується. З’являються нові, готові до праці люди, проводяться акції та вишколи. Сподіваємось, що вже незабаром ми повністю відновимо роботу осередку, адже націоналізм так само притаманний Сходу як і Заходу України",- вважає Андрій Руденко, голова Харківського МНК.

Засідання продовжилося підбиттям підсумків з проведення двох всеукраїнських заходів: теренової гри "Гурби-Антонівці" та семінару з вишкільно-кадрової роботи, що відбулися у травні.

"Аналіз зробленого має свою мету: робота над помилками. Ми намагаємося на основі анкет та власних спостережень виявити те, що зробити не вдалося, зрозуміти причину та усунути її. У майбутньому це підвищить рівень наших заходів", - говорить Сергій Кузан, голова МНК.

Не минули повз увагу і регіональні табори, які традиційно відбуваються влітку і є чи не наймасштабнішим дійством осередку. Це – "Коловрат" на Сумщині, "Лицар честі" на Львівщині та "Лисоня" на Тернопільщині. Проблеми виникають різні, але, як показує досвід, найголовніша - це проблеми з владою. Цьогоріч Молодіжний Націоналістичний Конгрес прикладе усіх зусиль, аби таборовикам було комфортно і не доводилося мати справу з можновладцями.

Програма засідання ЦП виявилася дуже насиченою: працювали по 11 годин поспіль. І не дивно, адже на порядку денному – проведення вже загальновідомого вишкільного табору "Відвага". Його різнопланове обговорення викликало безліч суперечок, адже кожен має свою концепцію організації та проведення високоякісного заходу. Левову частку часу присвятили обговоренню інформаційної кампанії, провівши її у формі міні-семінару.

Закривали засідання ЦП словами, що є останньою точкою Декалогу українського націоналіста: "Змагатимеш до поширення сили і слави, багатства і простору Української Держави". Ці слова не є випадковими: вони ще раз нагадують про мету діяльності вже одинадцятирічного Молодіжного Націоналістичного Конгресу.