Відбулося засідання Центрального Проводу МНК

18.01.2015

17 січня в Києві відбулося чергове засідання Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу. На ньому були присутні члени Проводу та Раді Честі МНК, а також керівники обласних організацій. Проаналізувавши діяльність за жовтень-грудень минулого року, було окреслено план подальшої роботи.

Окремим питанням збору стала підготовка до щорічного Великого Збору МНК, де буде прозвітовано перед членством та запрошеними про діяльність МНК за рік, а також переобрано керівництво організації. Цьогоріч подія відбудеться у Львові.

Також обговорювалася участь МНК у проекті «Пагоня», що на початковому етапі передбачає інформаційне висвітлення подій у країнах, що входять до Балто-Чорноморської Націй.

«Це проект, створений з нашої ініціативи. Наразі нам допомагають представники білоруської опозиції, і ми займаємося поширенням об’єктивної інформації про події в країнах, на які має вплив Кремль. Ми протидіємо проросійській пропаганді та намагаємось віднайти факти, про які замовчують у світі», - говорить керівник проекту, голова Ради Честі МНК Дмитро Жмайло.

Ще одним проектом, до якого залучено і МНК, є «Атлантичний інформнаступ». Ця кампанія передбачає інформаційну роботу для сприяння вступу України НАТО. Також координатор проекту, радник Міністра освіти і науки, презентував всеукраїнський проект – вікторину «NATO-QUEST», учасники якої матимуть можливість відвідати Брюссель та інші європейські міста.

Наступного дня, 18 січня, члени ЦП МНК були присутні на координаційній нараді волонтерської мережі «Вільні Люди».