Відбулося засідання Центрального Проводу МНК

28.10.2013

Цими вихідними у Києві пройшло розширене засідання Центрального Проводу та Ради Честі Молодіжного Націоналістичного Конгресу. На нього запрошувалися активісти організації з усіх міст, не залежно від статусу. Вирішальним у відборі учасників став фактор ініціативності та активності долучення до роботи організації.

Понад 30 учасників упродовж 26 та 27 жовтня підбивали підсумки проведеної роботи за третій квартал (липень, серпень і вересень). Заслухавши звіти з діяльності регіональних осередків, проаналізувавши їх, перейшли до нагальних питань. Так, обговорюючи результати збору коштів на меморіальну дошку І. Гавдиді, що буде встановлена у Києві на стіні будинку за адресою вул. Ярославів Вал, 9, відповідальний за цю роботу Василь Дубовий зазначив, що спільними зусиллями було отримано значну суму коштів. Дошку встановлять найближчим часом.

Наступним питанням став аналіз всеукраїнської кампанії “Присяга воїна УПА”, що відбулася в багатьох містах України у форматі виголошення публічної клятви на вірність Батьківщині. Інша кампанія, “Петиція до ФІФА та ФАРЄ”, що виникла через включення футбольною організацією символіки ОУН-УПА до переліку дискримінаційних, визнана МНКівцями як найвдаліша за останній час інформаційна дія.

За осінній сезон відбулося два всеукраїнські табори: “Повстанська Ватра” та “Руса Коса ім. Олени Степанів”. Обидва заходи детально проаналізовані, щоб у подальшому зробити їх якіснішими. На засіданні обговорили діяльність Інформцентру та вишкільно-кадрову роботу, результатом проведення якої стало прийняття двох осіб у дійсні члени МНК.

“Сьогодні до нашої організації приєдналися дві дівчини, які вже давно фактично є дійсними членами, а тепер - вони формально виконали всі вимоги”, - вручаючи нашивки та значки членства, привітав дівчат голова МНК Сергій Кузан.

На засідання запрошувалися представники громадських рухів, котрі висвітлювали проекти, до яких долучатиметься МНК. Так, Андрій Левус підбивав підсумки акції “Євронаступ”, що відбулася 2 вересня і розповів про суть кампанії, спрямованої на  протидію об’єднання України з Митним Союзом. Прихильник МНК, журналіст і громадський діяч Сергій Пархоменко презентував проект “Свій до свого по своє”, закликаючи підтримувати націоналістичні видання та ЗМІ.

На завершення учасники засідання розробили концепцію діяльності організації на наступні три місяці.