Відбулось громадське затримання сепаратиста, який побив активістку за державний прапор

31.05.2017

Сьогодні силами МНК, Вільних Людей, Азову та С14 відбулось громадське затримання сепаратиста з «Безсмертного полку», який 9 травня побив членкиню МНК Марію Гуреш. Ним виявився доцент Київського університету​ будівництва​ та архітектури, уродженець Донецька​ Максименко Дмитро. Окрім цього, він навчає дітей айкідо. На нього відкрили кримінальну справу в Печерському районному відділенні поліції.

Затримання відбулось на робочому місці сепаратиста під час екзамену. Як говорить постраждала, чоловік поводив себе агресивно, називав активістів хунтою та терористами.

 «Надалі ми домагатиметься, щоб винний був покараний згідно законодавства України, а також вимагатимемо його звільнення із закладу освіти, оскільки дана особа не може навчати студентів та дітей», - говорить голова київського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу Сергій Репік.

Цей чоловік також переслідував студентів, які брали участь у подіях в часи Революції Гідності, а також учасників АТО.

Нагадаємо, 9 травня в Києві відбулись сутички сепаратистів із «Безсмертного полку» з патріотами, внаслідок чого була побита Марія Гуреш, член Молодіжного націоналістичного конгресу та активістка ГО «Вільні Люди».