Від АБН – до фронту народів, що зазнали агресії з боку Росії (+відео)

19.04.2016

19 квітня в Українському кризовому медіа-центрі відбувся прес-брифінг, присвячений 70-й річниці сторженню Антибільшовицького Блоку Народів та перспективі боротьби з російським агресивним імперіалізмом та необільшовицькою політикою офіційної Москви.

В заході взяли участь Сергій Пархоменко, радник міністра освіти і науки, Марія Базелюк, активний учасник АБН, редактор журналу «Свобода народів», Григорій Рій, історик, Віктор Рог, головний редактор часопису ОУН(б) «Шлях Перемоги», Ельхан Нурієв, співкоординатор ініціативи «Антипутінський інформаційний фронт», радник міністра освіти і науки, Дмитро Жмайло, співкоординатор ініціативи «Альянс Балто-Чорноморських Націй» та руху «Вільні Люди», заступник голови Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Рустем Жангожа, професор.

Дмитро Жмайло, заступник голови МНК, зазначив: «Для створення новітнього аналогу АБН, важливо враховувати роль не лише поневолених націй, одна з яких – кримські татари, але й фактор близьких по духу наших сусідів, зокрема, країни Балтії, що активно підтримують нас в боротьбі. Дуже позитивно, що черговий Міжнародний Конгрес кримсько-татарського народу відбувся саме в Литві. Варто озвучити головний посил цього заходу: кримські татари мріють, коли над Кримом замайорять три прапори – український державний, прапор кримсько-татарського народу та прапор об’єднаної Європи - ЄС. Схилити кримсько-татарський народ до ідеї обєднання з Туреччиною чи до ідеї повної незалежності Криму Росії не вдасться! А саме розколоти кримських татар і налаштувати їх проти українців Кремль якраз і намагається».