Вечір пам’яті Романа Шухевича відбувся із презентацією незалежного кліпу про УПА

09.03.2012
В понеділок, 5 березня 2012 року, минула 62-га річниця від дня загибелі українського політичного і державного діяча, Генерала-Хорунжого, головнокомандувача УПА – Романа Шухевича. З цієї нагоди ЛОО «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК) та ЛОГО «Борець» провів вечір пам’яті.
Захід відбувався 5 березня в приміщенні Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького». Під час дійства присутні мали змогу більше дізнатись про Романа Шухевича, а також переглянути ролик про його життя та діяльність.
На вечір серед запрошених був голова Львівського крайового Братства вояків ОУН-УПА - Олесь Гуменюк. “Роман Шухевич - наш герой. Саме таких людей як він слід ставити собі в приклад теперішній молоді. Адже тепер доля України у ваших руках!” - закликав молодих людей пан Гуменюк.
Також на зустрічі відбулася презентація нового кліпу на пісню Сашка Положинського та Н.Три про непереборний дух українського народу «Ми трава» та повстанські співи.
«Роман Шухевич був із крови й кости борець визвольної справи, тому бачимо його в перших лавах там, де ця боротьба горіла полум'ям. Він — з природного обдарування і покликання — провідник. Тому він цілком природно мобілізував, організував лави численних борців, наснажував їх вірою, завзяттям, жертовністю, ведучи до організованого змагання.» - Степан Бандера.