В Житомирі судили організатора мітингу на захист ТВі

15.09.2012
Винним в організації незаконної акції на захист телеканалу ТВі у Житомирі визнали громадського діяча Владислава Пучича. Йому закидають, що він не попередив завчасно органи місцевого самоврядування про проведення мітингу, - зазначено у повідомленні "5 каналу". Богунський райсуд Житомира виніс Пучичу попередження. Втім, громадський активіст із таким рішенням не згодний - подаватиме апеляцію. Каже, заяву про проведення акції подав за годину до її початку, як того вимагає закон. Нагадаємо, 8 вересня сотні людей у центрі Житомира розгорнули сорокап'ятиметрове гасло із написом "Захисти ТВі – підтримай свободу слова".

Алла Ващенко, речниця УМВС України в Житомирській області: "Було порушено порядок проведення мітингів, зборів, демонстрацій, тобто правопорушення, передбачене статтею 85 ч. 1 КУ про адміністративні правопорушення. Тобто не було завчасно попереджено органи місцевого самоврядування".

Владислав Пучич, громадський активіст: "Ми будемо оскаржувати це рішення в апеляційному суді, бо те, що сьогодні відбувалося, важко назвати судом. Це більше схоже на цирк. Я вважаю, це рішення – замовне".