В Україні вперше презентують проект по психологічній реабілітації ветеранів АТО за допомогою собак - «Друг Героя»

14.08.2015
18 серпня під Броварами відбудеться презентація унікального для України канадського проекту по реабілітації бійців АТО  -  «Друг Героя»  (Hero’s Companion).   «Друг Героя» спрямований на допомогу в подоланні бійцями АТО посттравматичних стресових розладів і інших психологічних травм, за допомогою спеціально тренованих собак.  Така практика успішно діє у США і Канаді, зокрема, у подолання «афганського синдрому» у бійців.
Участь у проекті беруть канадські тренери з «Courageous Companions», які протягом трьох тижнів проводитимуть спеціальні навчання з собаками.
Під час заходу також відбудеться представлення перших учасників програми – службових собак та ветеранів АТО, а також показове тренування, яке проводитимуть канадські тренери.
Учасники:
Калина Кардаш - керівник проекту «Друг Героя» (Hero’s Companion), канадський координатор «Ангелів Хоронителів України» (Guardian Angels Ukraine);
Джордж Леонард - засновник проекту Courageous Companions, MSAR, сертифікований тренер собак;
Марк Лапуант (Лепойнт) - національний керівник програми Courageous Companions, MSAR, ветеран канадських збройних сил (капітан);
Анатолій Трубчанінов -  керівник Спілки-Самаритян-Кінологів України;
Професор Андрій Гірник - начальник новоствореного Центру конфліктології і психоаналізу Києво-Могилянської академії. 
Дата: 18 серпня 2015
Початок: о 12:00
Контакти: (050) 505 91 81 (Олена Ткаченко). Інформаційний партнер: Волонтерська мережа «Вільні Люди»
Довідка: «Друг Героя» - це проект «Guardian Angels Ukraine», ініціативи канадської громадської організації «Ліга українок Канади», що забезпечує фізичне та психологічне реабілітаційне лікування для українських військовослужбовців, які отримали поранення на Донбасі.