В Україні стартувала підписна кампанія на підтримку Єврореферендуму

30.10.2013

Сьогодні у Києві відбулася презентація підписної кампанії на підтримку проведення референдуму з євроінтеграції. На Майдані Незалежності були виставлені 100 наметів, в яких всі охочі могли залишити свій підпис в підтримку Єврореферендуму та зміну закону «Про всеукраїнський референдум».

Презентували кампанію ініціатор Єврореферендуму Сергій Бондарчук, співачка Марія Бурмака, політичний експерт Костянтин Матвієнко та представники Молодіжного Націоналістичного Конгресу та регіональних об’єднань «Євронаступу». Зокрема, з Києва, Харкова, Запоріжжя, Львова, Тернополя, Сум, Луганська, Чернігова та Одеси.

За словами Бондарчука мета референдуму – дати зрозуміти всьому світові, що українці свідомо обирають шлях на зближення з ЄС.

«Єврорефендум за новим, зміненим законом, раз і назавжди дасть відповідь на ключове питання - де хочуть бути українці, у Європі чи гнити у совку, а також закриє рот усім проросійським силам, які наголошують, на штучній підтримці євроінтеграції з боку населення», - сказав Бондарчук.

Представник від МНК Іван Кішка зазначив, що підписи за Єврореферендум збиратимуть до 22 листопада.

«Ми також долучаємося до збору підписів за Єврореферендум, адже Україна історично і ментально є частиною Європи, це наш свідомий геополітичний вибір», - сказав Кішка.