В Тернополі відбувся 1 етап турніру на Кубок Шухевича

03.03.2011
2 березня, відбувся перший етап турніру на кубок Шухевича, а саме – скелелазіння на стінці в якому взяли участь команди від різних громадських організацій, а саме: Молодіжний націоналістичний конгрес, ТМГО «Патріот України. Галицькі Сотні», ТММГО «Сокіл», Спілка української молоді в Україні, Пласт – Національна скаутська організація України, Молода Просвіта, МНПТ «Обереги» і Туристичний Клуб.
Розпочався захід відкриттям на якому учасники були ознайомлені з правилами і порядком проведення змагань. Перший етап турніру був у формі індивідуальних змагань. Наступний етап -естафета. Команда складалась з двох хлопців і однієї дівчини. Враховувався загальний час всіх учасників.
Після двох етапів було визначено переможців. Перші три призові місця зайняли:
1.Туристичний Клуб
2.ТММГО «Сокіл»
3.Молодіжний націоналістичний конгрес
Нагадуємо, що з 2 по 6 березня з нагоди відзначення пам’яті Р. Шухевича тернопільські молодіжні патріотичні організації провели спортивні змагання на кубок Шухевича. В програмі змагань були види спорту в яких Роман Шухевич показував хороші результати:
· Скелелазіння;
· Естафетний біг;
· Волейбол;
· Футбол;
· Стрільба.
«Особливість цих змагань полягає у тому, що вони проводяться з улюблених видів спорту «друга Шуха», в яких він досягав успіхів як спортсмен, а саме: футбол, волейбол, біг, стрільба, скелелазіння. Ми хочемо донести до молоді, що здоровий спосіб життя – це не просто те, що нам нав’язують в школі чи з реклами, а що це - спосіб життя, заснований на принципах моральності, раціонально організований, активний, трудовий, який гартує тіло і дух.»