В Тернополі відбудеться Кубок Шухевича з пейнтболу

08.06.2011
25 червня відбудеться, ювілейний п’ятий, відкритий турнір Тернополя з пейнтболу «Кубок Шухевича» з нагоди Свята Молоді.
Організатори: ТОО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», пейнтбольний клуб: «Легіонер», за підтримки управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА та управління у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Тернопільської міської ради.
Кубок присвячений до дня народження головного командира УПА Р. Шухевича. Його мета - популяризація здорового способу життя та відзначення дня молоді.
В турнірі може взяти участь будь-яка команда, яка подасть заявку на участь до 16:00 24 червня та сплатить організаційний внесок.
Кількість гравців в команді - 5 осіб та один-два запасні.
Турнір почнеться 25 червня об 11:00. Всім командам, які зголосяться треба прибути до 10:00 на місце проведення та зареєструватися. Турнір буде проводитися за круговою системою (кожна команда буде грати з усіма іншими один раз). За результатами кругового туру переможцем буде та команда, яка набере найбільше балів. Якщо буде заявлено 6 та більше команд буде сформовано дві групи.
Маску та пейнтбольний маркер забезпечують організатори, одяг команди повинні мати свій.
Бали нараховуватимуться за наступною схемою: перемога - 3 бали, нічия - 1 бал, поразка - 0. Принцип гри: захопити прапор суперника і занести в свою базу.
Координати організаторів: 
Богдан Яремко 097 9791945, bohdan20@ukr.net