В Тернополі стартувала кампанія "Героям Слава"

08.04.2012
У суботу 7 квітня 2012 року стартувала кампанія "Героям Слава". Суть її полягає в тому, щоб замінити старі стяги та привести в належний стан могили Січових стрільців, вояків УПА та інших пам’ятних місць для українського народу.
Пам'ять про героїв є чи не найосновнішим чинником формування нації. Пам'ять про їхній нескорений дух і героїчні вчинки повинна надихати нас до дії. І поки ми пам'ятатимемо про них, доти буде Україна
До кампанії вже приєднались такі громадські організації: ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес", ВО "Тризуб" імені Степана Бандери, НСОУ "Пласт" та ін.
Ініціаторами виступили Валентин Наливайченко та Громадська ініціатива "Оновлення країни"
У рамках кампанії "Героям Слава" громадські організації матимуть змогу також презентувати свою діяльність у різних навчальних закладах: коледжах, технікумах і університетах.
 Перший рейд по місцях бойової слави відбудеться у четвер 12 квітня 2012 року. Також, в рамках рейду, "Молодіжний Націоналістичний Конгрес" проведе мобілізацію в навчальних закладах області на найбільшу теренову гру "Гурби-Антонівці-2012", яка відбуватиметься з 28 квітня по 1 травня 2012 року у лісовому масиві між селами Антонівці на Тернопільщині та Гурби, що у Рівненській області, де в кінці квітня 1944 року відбувся наймасштабніший бій в історії Української Повстанської Армії. Після гри учасники впорядковуватимуть могили Гурбинських Героїв.