У Сокалі гуртується націоналістична молодь

11.09.2012
У невеличкому містечку Сокаль, що на Львівщині, нещодавно був створений осередок Всеукраїнської молодіжної громадська організації «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», що став на захист прав української молоді та закликав відстоювати інтереси України. Зустріч членів МНК та бажаючих вступити в організацію пройшла 8-9 вересня 2012 р. у лісі Валівка Сокальського району.

Молодь взяла участь у різноманітних спортивних іграх та семінарах, підготовлених членами Львівського осередку МНК. Тренінг про громадську активність провела Наталя Данилів. Вона розповіла про етапи планування проекту, навчила висловлювати власну думку та відстоювати її, а також пояснила, яким важливим та невід’ємним є зв'язок між всіма членами організації. Назар Франчук та Соломія Фаріон  розповіли молодим людям про структуру МНК, її історію та діяльність.

Та найбільше учасникам цього дійства сподобалися розповіді голови Львівського МНК Андрія Беня, який повідомив молоді про вишкільні табори, які організовує організація: «Відвагу», «Повстанську Ватру», «Гурби Антонівці», «Русу косу» (для дівчат), «Урай» (для хлопців). Також голова організації вразив учасників цікавими розповідями про саму організацію та людей, які працюють в ній.

Після завершення семінарів всіх очікувала смачна вечеря, яку приготував член МНК Павло Дацків.

Під час зустрічі, молоді члени Сокальського МНК склали план діяльності на найближчий час та обрали голову осередку – Ірину Михайлову.
     «Громадська організація – це для мене щось нове, незвичне та захоплююче. Для себе я багато чого дізнався та навчився, познайомився з новими людьми та однодумцями!» - говорить член Сокальського МНК, Віталій Моржухін.

Вранці, 9 вересня, на молодих сокальчан чекало бойове хрещення – їх перша акція, на якій вони роздавали газету «Терен-Україна».