В молодіжному кіноклубі МНК відбудеться показ фільму «СИНИ»

14.03.2011
17 березня о 19:00 в молодіжному кіноклубі МНК відбудеться показ фільму «СИНИ» в якому розповідається про реальні події в історії ірландського визвольного руху так званого «голодного страйку» політв'язнів ольстерської тюрми Мейз – героїчної епопеї, що тривала довгих 216 днів і ночей.
Цього разу кіноклуб матиме і благодійний характер, так як під час заходу кожен присутній зможе пожертвувати гроші для українських політв’язнів які зараз перебувають в Запорізькому СІЗО за знищення погруддя кату українського народу Й.Сталіну.
Сюжет: Фільм засновано на реальних подіях 1981 року, які відбувалися в тюрмі Мейз. Увязнені борці за незалежність Ірландії з організації ІРА почали повномасштабне голодування з метою отримання статусу військовополонених. В результаті загинуло 10 членів ІРА, ще 13 продовжили голодування до того моменту поки їхнє становище не стало критичним. Лідер політв’язнів БоббІ Сендс був обраний народом Північної Ірландії депутатом англійського парламенту. Але до виконання своїх обов’язків він так і не приступив, бо через 66 днів помер.. В фільмі добре показана роль та нелегка доля матерів бійців за незалежність своєї країни.
Стрічка отримала численні нагороди від Angers European First Film Festival, European Film Award та San Sebastián International Film Festival
Адреса: м.Київ, вул. Ярославів вал, 9 (5 хв. від метро «Золоті ворота») Вхід на кіноклуб вільний!
Контакти:
096-188-37-93 (Іван);
063-37-66-308 (Оксана)