В Києві відбулась презентація книги Лілії Мусіхіної "Коли захиталось небо, або V означає вільні"

12.04.2017

11  квітня в Книгарні «Є», що на вул. Лисенка 3 в м. Києві відбулась презентація книги волонтера, активістки 15 сотні Самооборони Майдану Лілії Мусіхіної "Коли захиталось небо, або V означає вільні".

Лілія Мусіхіна брала активну участь в Революції Гідності, в створенні 15-ї сотні "Вільних Людей". Коли розпочалась війна, однією з перших у рідномі Тернополі стала волонтером.

Саме про події Революції Гідності 2013-2014 рр. розповідає автор у художній біографічній книзі.

«Цю книгу я не планувала писати, не хотіла. Била себе по пальцях, відмовлялась. Але в якийсь момент не витримала. Книга написана в рекордні терміни – за два тижні. Я диктувала її собі вголос, щоб було не так боляче писати, потім перечитувала. Хлопці на штабі вивчили її напам’ять.  Я б воліла, щоб ця книга ніколи не була написана. Я б воліла, щоб в Україні не було кривавого Майдану, не було війни, » - говорить Лілія.

Книга присвячена героям російсько-української війни на Сході, що загинули в боротьбі за соборність: Віктору Гурняку, Володимиру Гарматію, Роману Атаманюку та іншим.

Організатори: Фундація Вільні Люди, Молодіжний Націоналістичний Конгрес спільно з Книгарнею «Є» та видавництвом «Джура».