Уже всьоме пройшов сплав на катамаранах ''Сухі весла''

31.03.2015

27-29 березня Львівський та Тернопільський осередки Молодіжного націоналістичного конгресу (МНК), Творче об’єднання «КЕД» за підтримки Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради провели сплав на катамаранах для молоді «Сухі весла». Близько 30 хлопців та дівчат протягом трьох днів сплавлялися та милувалися краєвидами Дністровського каньйону.

Маршрут сплаву вже традиційно починався з міста Галича та закінчувався у Заліщиках, охопивши 186 км. У перший день учасники ночували в Нижневі.

«Потішили місцеві самооборонівці. Я наздоганяв учасників автобусом  і чекав у Нижневі. Стоячи на мості через Дністер, попав у поле зору місцевих охоронців порядку, які вирішили перевірити мою особу і мету перебування на мості. Але з’ясувавши, що я звичайний турист – відпустили», - розповідає учасник сплаву Павло Дацків.

Другий день видався для учасників найважчим, адже закінчився він о 01:00 год.ночі. Це був новий досвід для всіх.

Останній день був «днем перегонів». Три катамарани змагались за першість, лідер змінювався щогодини. На останньому кілометрі, фаворит катамаран "Лагуна" (капітан Франик) сів на мілину, що дало можливість іншим командам їх обігнати.

Отже, в підсумку, перемогу здобув катамаран «Стрімка лань» (капітан Бень), який доходив до фініша на напівспущеному балоні

«Погода була доволі теплою вдень та холодною вночі. Через не дуже сніжну зиму рівень води в Дністрі був нижче середнього, а отже, швидкість течії меншою. Враховуючи це, гребти було дуже важко, проте це додавало свого екстриму», - пояснює співорганізатор заходу Андрій Бень.