Увага! Стань на захист України!

07.05.2014
Єдність України під серйозною загрозою. Ми маємо останній шанс зберегти нашу державу цілісною, суверенною та незалежною. У той час, як сепаратисти, зрадники, так звана “п'ята колона” через розвинену прокремлівську агентуру в Україні розхитує ситуацію, аби відділити вслід за Кримом й інші області нашої держави, ми повинні протидіяти. Свідомі українці, особливо - молодь, яка проходила націоналістичні вишколи, організовані як МНК, так і іншими організаціями, наш обов'язок - стояти на передовій. Що ми повинні зробити? Найперше - долучитися до 2-го батальйону Національної гвардії України, який створений для протидії  сепаратистським, терористичним та бандитським формуванням, що діють на підрив суверенітету та територіальної цілісності України. Керівником батальйону є наш побратим Андрій Тірон - націоналіст і медик Майдану. Він брав участь у бойових діях в Іраку та є багаторічним учасником теренової гри “Гурби-Антонівці”. Заступником командира з виховної роботи є Олександр Бойко, голова Сумського осередку МНК. “Тільки сліпий не бачить, що країна стоїть на краю прірви і потребує боєздатних захисників. Сидіти вдома - це все одно, що здати Україну Путіну. А збройним силам потрібні такі люди, яких вишколюють “Гурби” ти інші МНКівські табори. Настав час використати знання та навички, здобуті там ”, - говорить Олександр Бойко. Необхідно врахувати, що до батальйону буде прийнято всього 300 бійців. Надається перевага тим хто служив у армії, вік до 45 років, не має медичних та інших протипоказань, не судимий.  “Служба в Національній Гвардії є офіційною, а за тим, хто вступив до батальйону, зберігається попереднє місце роботи. Бійці забезпечуються спецзасобами та вогнепальною зброєю. По завершенню підготовки батальйон буде направлений на одну з небезпечних ділянок для захисту України”, - говорить Бойко. Зголоситися до батальйону: 

Якщо з певних причин ви не можете долучитися до лав Національної гвардії, - необхідно діяти на місцях.  “Ми можемо покладатися лише на себе. Події в Одесі показали, як працюють прокремлівські агенти в міліції, прокуратурі та інших установах. Довіряти не можна нікому, окрім тих, кого знаємо особисто.  Така ситуація не лише в Одесі, а скрізь по Україні”, - говорить Сергій Кузан, голова МНК, координатор Самооборони Майдану у Харківській області. Кожен повинен долучитися до справи: формувати резерв, аби “за першим дзвоником” вирушити в Харків. Зголоситися можна за номерами: 0636225184; 0506431255. Заповнити анкету: http://bit.ly/1kA75Bc

Крім цього - допомагати матеріально. Харківська Самооборона Майдану для захисту міста та харків'ян має потребу в наступних речах: чохлах до броника (без пластин і з пластинами), налокотниках, нарукавниках, наколінниках, наплечниках, захисних касок (не будівельних), щитах, захисних окулярах, також потрібні кийки, рації, маски, каремати та ін. речі.  Картка ПриватБанку для фін.підтримки: 4405 8850 0950 4470 (Валентин Бондаренко) Контактний e-mail: kharkiv.samooborona@gmail.com  І пам'ятайте: або ми, або нас.