Усі на Зашків: на автомобілях, велосипедах чи пішки

16.06.2016

Три дні української музики — тверезий та безкоштовний молодіжний фестиваль “Зашків — Джерело руху” святкує цього року відразу два ювілеї: 125-ту річницю від дня народження полковника Євгена Коновальця та власну 10-ту річницю.

Для того, щоб приїхати на місце фестивалю, достатньо лише сісти в електричку, маршрутку чи автомобіль, проїхати 20 кілометрів від Львова, і ви в Зашкові. Проте, можна добратись туди куди цікавіше та набратись вражень ще дорогою до Зашкова.

Для любителів “залізних коней”

18 червня о 10:00 год. від пам'ятника С. Бандері у Львові стартує грандіозний велопробіг на Зашків “Від Степана до Євгена”. Колону велосипедистів супроводжуватиметься гарною українською музикою та машиною, що допомагатиме з поломками велосипедів.

Організатори — Молодіжний оргкомітет фестивалю Зашків, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Львівська міська рада, Львівська ОДА — обіцяють  усім диплом учасника, фото, гарний подаруночок  та купу вражень. На останньому слід наголосити, адже цього року велоколону очолить безбашений західноукраїнський рівненський гурт “Ot Vinta” та його лідер Юрко Журавель.

Для любителів бігу

18 червня о 10:00 год. від будівлі львівської Ратуші стартує тверезий забіг “За батька Євгена”.

Громадська організація “Твереза Галичина” обрала для вшанування пам’яті полковника Євгена Коновальця саме такий захід, адже тверезий забіг - це популяризація свідомого, тверезого та здорового способу життя, спорту та патріотизму серед молоді.    

Також, окрім багато гарної української музики, цього року тут відбуватиметься Фестиваль активного туризму. Тож гайда на Зашків!