Усе, що знали і не знали у квесті «Все на купу»

30.05.2011
28 травня на території міста Винники відбувся квест «Все на купу» організований громадськими організаціями «Молодіжний націоналістичний конгрес» та «Золота молодь Винник», який присвячеий дню захисту дітей.
«Діти – наше майбутнє! Виховувати потрібно їх ще з малого. Наш квест – захід, який допоможе всім учасникам згадати не тільки історію рідного краю, а й математику та знання української мови» - розпочала такими словами квест, одна з організаторів, Христина Дідула.
Близько 11:00 після одержання першого завдання всі команди почали розходитися по контрольних пунктах. Змагання були лінійними, тобто без проходження попередньої точки до наступної дістатися не можна.
Серед завдань, які найбільше запам’яталися учасникам були: знаходження недобудованої церкви, конкурс талантів із місцевою групою «Rizups», поїдання часнику для здолання нечистої сили та інші.
Фініш кмітливої гри завершувався на горі Жупан, на якій у 1648 році разом із своїм військом перебував Богдан Хмельницький. По прибутті останньої команди на вершину відбулось нагородження, в якому кожний отримав солодкі призи, а команда-переможець – квитки в розважальний центр «Вулик».