Урок патріотизму для Сокальських школярів

21.05.2013

18 травня за ініціативи ВМГО Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) в школі-ліцеї №2 міста Сокаля відбувся "Урок патріотизму" присвячений Дню Героїв.

Участь у заході взяли учні 7-х класів. Під час події члени МНК виховували молоде покоління, проводячи різноманітні  тематичні лекції про борців за волю України, а саме – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Січових Стрільців та про бойові акції ОУН та УПА. Слухаючи побратимів, кожен учень поринув у вир історії рідної землі, зміг побачити й почути її минуле.

"Я рада, що ми провели такий захід, адже кожен з учнів дізнався історію нашої країни, набрався патріотизму та сили духу. Так важливо, щоб молоде покоління знало минуле своєї нації, якими силами та жертвами здобувалася її незалежність", - говорить голова Сокальського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу – Ірина Михайлова.

А за словами учениці сьомого класу Олі, розповіді про Україну та її героїв були дуже захоплюючими. Дівчина хотіла б, аби такі уроки проходили в школі частіше. Члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу пообіцяли провести його для дітей з інших шкіл Сокаля.