''Урай-2015'' вишколював молодих українців

04.03.2015

26 лютого - 1 березня відбувся екстремальний табір Молодіжного Націоналістичного Конгресу «Урай-2015». Двадцять хлопців з усіх куточків України, котрі найкраще проявили себе як діячі МНК, чотири дні таборувалися на Полтавщині, долаючи різноманітні перешкоди та випробовуючи себе.

Табір бере свій початок з 2002 року. Відомий своєю суворою дисципліною та важким фізичним вишколом, він уже понад десять років збирає лише чоловічу компанію: найсміливіших та найвитриваліших хлопців.

Цьогоріч Провід «Ураю» відібрав лише найбільш достойних та перспективних хлопців, готових працювати на благо України, проявити стійкість характеру та силу волі.

Гаслом «Ураю-2015» обрали шосту точку Декалогу українського націоналіста, а саме: «Про справу говори не з тим, з ким можна, а з тим, з ким треба», що передбачало дотримання засад конспірації.

Надзвичайно важкий маршрут, понад 100 кілометрів болотами Полтавщини, довелося подолати учасникам. Також на них чекали різноманітні випробування, як фізичні, так і психологічні. Головним елементом табору було таємне завдання, виконання якого вимагало від учасників прояву їх найкращих якостей та вміння поводитися в складних умовах. Екстриму також додавали складні погодні умови, постійно поливаючи учасників рясним дощем, а перепливання 30 метрової (в ширину) річки Ворскла, при температурі 0°С, напевно запам'ятається учасникам на все життя.

«На жаль, не всі учасники виконали поставлені перед ними завдання, проте всі показали себе гідно. Хлопці долали випробування, втому, подекуди й страх. Цей табір — школа виживання, де можна перемогти усі свої слабкості», - запевняє комендант екстремального табору «Урай-2015» Назар Франчук.