«Українські вечірці» - бути!

01.10.2010
30 вересня в приміщення Полтавської державної аграрної академії відбулася «Українська вечірка 2», організаторами якої вдруге поспіль виступили самі студенти академії.
«Сучасна українська молодь в нинішніх умовах фактично позбавлена якісної танцювальної української музики. Різноманітні дискотеки крутять західний, або російський клубняк. Метою нашого заходу – зазначають організатори – було привернути увагу молодих людей до нашої Вітчизняної музики різних напрямів, і показати, що вона аж ніяк не поступається іноземним аналогам. В перервах між дискотекою були веселі конкурси, переможці яких отримали цінні призи.
Цього разу в нас були дуже серйозні проблеми з апаратурою і до останньої миті ми чітко не знали чи взагалі захід відбудеться. Але все таки «Українська вечірка 2» відбулася хоч і не була такою масовою як попередня, цьому, мабуть, не сприяв сильний дощ, який був цього вечора у нашому місті.
На останок ми хочемо подякувати всім хто сприяв і допомагав у проведенні нашого заходу: керівництву Академії, активістам ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» та Громадської ініціативи «Оновлення Країни», які суттєво допомагали нам на протязі всього заходу і забезпечили охорону вечірки. Щиро сподіваємося, що дана дискотека стане традиційною і у її організації, ми завжди знаходитимо підтримку небайдужих людей, які дбають про нашу молодь і сприяють активному її дозвіллю. «Українській вечірці» - бути!»