Українські націоналісти відзначили 102-гу річницю з Дня народження Степана Бандери

02.01.2011
1 січня 2011 року представники політичних партій та громадських організацій серед яких були і представники Молодіжного Націоналістичного Конгресу взяли участь у смолоскипній ході присвяченій Дню народженню Провідника ОУН(р) Степана Бандери.
Хода розпочалася біля пам’ятника Тарасу Шевченку і закінчилась невеликим мітингом у самому серці Києва - майдані Незалежності. Особливо приємним був той факт, що до учасників маршу долучалися громадяни різного віку, які просто гуляли того вечора центром міста.
«На фоні сучасної влади, яка піклується виключно про інтереси своїх родинних та бізнесових кланів ми, молодь, сьогодні вийшли відзначити День народження Провідника українських націоналістів Степан Бандера - символу самопожертви та боротьби за свободу цілої нації. Якби сучасні політики хоча б на третину служили українському народові як це зробив Провідник ОУН(р) С. Бандера, Україна б ніколи не була в такому скрутному становищі як зараз» - так прокоментував сьогоднішню подію Голова київської міської організації МНК Сергій Кузан.