Україномовний Схід - фантастика? Реальність!

12.03.2013

Націоналістів, любителів українських традицій, побуту і, перш за все, української солов’їної мови багато на заході. Є вони і в центральних регіонах. А ось зустріти україномовну людину, щирого патріота своєї країни на сході - це вже дивина. Та не все втрачено – вважає Костянтин Квітка, житель зрусифікованого міста Нікополь, і він готовий це довести. Нещодавно було створено Український розмовний клуб, що гуртує навколо себе небайдужу молодь. Відтак, створений 22 січня клуб уже готується до дев’ятої зустрічі.

Початком слугував ентузіазм, бажання віднайти однодумців і прагнення заявити про себе, як про освічену українську людину.

“Варто захотіти і не побоятися втілити свої мрії в реальність”, - говорить Костянтин. – “Може щось не вийде, не виправдається, піде якось не так чи навіть розчарує, але не спробувати – це для мене найстрашніше”».

Зараз молодь зустрічається у кафе, дитячій бібліотеці, приміщення в якій радо надають для засідання молодих ентузіастів. За чашечкою чаю вони знайомляться, читають вірші чи уривки прози відомих українських авторів, а дехто не соромиться показати і свій талант. І всі вони з нетерпінням чекають весни.

“Різноманітність діяльності клубу покращиться з весною і потеплінням: будемо разом ходити на акції з прибирання, робити "мовні пікніки" у парку та "вірші на Дніпрі" читати на пляжі”, - із захопленням ділиться своїми планами організатор.

Найбільшу увагу молодь клубу приділяє творчому розвитку, духовному і культурному вдосконаленню. Тож і теми для зустрічей обирають відповідні – сучасна українська музика, живопис, улюблені автори, власна творчість, українське кіно. І це все не просто так. Ми, українці, маємо бути не тільки сильними і завзятими, задля здобуття перемоги, а і освіченими, культурними і духовними людьми. Українці – велична та непереможна нація!

Молодіжний Націоналістичний Конгрес підтримує ініціативність нікопольців. Адже якщо в кожному куточку України існує хоч невеликий гурт людей, готових до боротьби, є надія, що наша країна постане сильною і дійсно незалежною державою.