У журналіста Павла Макаренка вкрали документи, пов'язані з професійною діяльністю

11.06.2013

7 червня 2013 року о 16 год 00 хв. з автомобіля журналіста та адвоката Макаренко Павла Дмитровича були вкрадені як його особисті речі, так і документи, що безпосередньо пов’язані з його професійною діяльністю. Зловмисники розтрощили заднє ліве скло автомобіля, і зважаючи на те, що для цього їм знадобилося приблизно дві хвилини, можна стверджувати про їх високий професіональний рівень підготовки та про крайню стривоженість щодо недопущення подальшого знаходження документів у адвоката, що і змусило їх діяти без зволікань.

Цього дня Макаренко проводив журналістське розслідування щодо можливих зловживань службовим становищем з боку окремих працівників Дзержинського РВ м. Харкова.

Важливе значення має той факт, що за 5 хвилин до пограбування, автомобіль журналіста та адвоката Макаренко знаходився саме біля Дзержинського РВ, від якого злочинці, імовірно, і простежили за ним до місця злочину. Саме ж пограбування сталося майже напроти Дзержинського РВ (вул. Толбухіна, 103) на зупинці «Молодіжна» по пр. Перемоги у м. Харкові.

Про даний факт було одразу повідомлено службу 10, після чого членами слідчо-оперативної групи були складені необхідні процесуальні документи.

Зважаючи на те, що злочинці дуже сильно поспішали, а злочин відбувся у людному місці в денний час, де багато установ оснащеними камерами відео спостереження сам адвокат не постраждав. Проте, загадкою лишається подальша доля службової документації, що знаходилась в сумці Павла Макаренко.