У Тернополі відкрили меморіальну дошку І. Гавдиді

31.08.2013

30 серпня – день, коли загинув Іван Гавдида, український націоналіст, "хрещений батько" МНК, людина, яка все своє життя присвятила Україні. Десять років минуло з того трагічного дня, коли його не стало.

У цей день у Тернополі, на малій Батьківщині Івана Гавдиди, було проведено ряд заходів, приурочених до роковин його загибелі. Патріотичними силами було відкрито меморіальну дошку другу Івану, а після цього відбулася урочиста академія, на яку прийшло близько двох сотень осіб. Це і значна кількість членів Молодіжного Націоналістичного Конгресу, і інших організацій, його друзі, побратими, а також ті, хто не знав Івана за життя.

Голова ОУН Стефан Романів та інші друзі Гавдиди звернулися до присутніх, аби поділитися враженнями від співпраці з Іваном, розказали про нього, згадуючи ще і ще.

Пізніше присутні зібралися до виїзду на таборування, яке відбудеться 31 серпня поблизу с.Саранчуки на Бережанщині, де народився Іван Гавдида.

Нагадуємо, що Молодіжний Націоналістичний Конгрес встановлюватиме меморіальну дошку другу Івану у місті Києві, на фасаді будинку Центру національного відродження, де він працював, де розташоване осердя його організації. Детальна інформація про встановлення дошки - /archive/geroji-ne-vmirajut-voni-lishe-vidkhodjat-u-vichnist-zali/