У Тернополі відбувся ''Супермарафон до Свята героїв''

01.06.2013

У Тернополі відбувся щорічний забіг на 100 кілометрів, присвячений Дню героїв. Тернопільський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу був одним із організаторів заходу. Крім цього троє МНКівців стали учасниками "Супермарафону".

У цьогорічному марафоні взяли участь 21 осіб, в тому числі і 5 дівчат з Тернополя, Шумська, Бродів, Львова, Івано-Франківська, Хмельницька, Києва, Санкт-Петербурга. Фінішу дісталося дванадцятеро переможців. Учасниками забігу були і представники ТОО МНК: Іван Кізюк, Люба Дереш та Василь Мудло. Іван та Люба подолали весь маршрут – 100 км за 16 та 17 годин. Причому Люба Дереш прийшла першою серед дівчат. Василь пробіг 75 км. Крім цього на 75-ому кілометрі до марафону приєднались учасники гри "Гурби-Антонівці" 2013, які допомагали в організації роботи контрольного пункту на 75-ому кілометрі – Оля Соловій та Андрій Хома.

Учасники бігли дистанцію за маршрутом Тернопіль-Зборів-Козова-Тернопіль. Переможцями вважаються ті, хто подолав дистанцію за 24 години.

Супермарафон на 100 кілометрів відбувається на Тернопільщині вже 16 раз поспіль та призначений не лише для спортсменів, а для всіх охочих долучитись до заходу. Проходить тернопільський "Супермарафон до Дня героїв" під гаслом: "Знайди героя в собі!". Організатори: ТОО Молодіжний Націоналістичний Конгрес, клуб "Файні мандри", Асоціація велосипедистів Тернополя, Турклуб "Кристал", Пласт, ВО "Тризуб".

"Це уже мій 5 супермарафон, 4 з них доходив до фінішу, одного разу пройшов 75 км. Найважче було першого разу, бо ще не знав, чого чекати від тої пригоди, не мав достатнього досвіду, - розповідає Іван Кізюк, - Цього року було, мабуть, найлегше та найцікавіше, бо в дорозі була хороша компанія, було багато МНКівців. До речі, наша Люба Дереш цього року показала неабиякий результат. По-перше, вона була однією із небагатьох дівчат, які наважились зголоситись на марафон, по-друге, пройшла його до кінця та ще й першою серед дівчат, молодець. Беру участь в марафоні з традиційною метою – ще раз довести собі, що я зможу, плюс заради пригод, які там трапляються. Наприклад, цього разу моє взуття розвалилося ще на старті, тож мені довелося шукати по дорозі шнурки, нитки, щоб прив’язати підошву до взуття, так і добіг".