У Сумах звучать бандерівські пісні

01.06.2013

Табір "Коловрат", що пройде на Сумщині, активно готується до зміни 1 – 14 липня. Провід визначено, фінансова допомога надходить від небайдужих друзів Молодіжного Націоналістичного Конгресу, а Сергій Василюк з гурту "Тінь Сонця" вже підтвердив: "Приїду в гості". "Тож залишається лише гідно провести табір", - говорить Мирослав Ольшанський, член Проводу.

31 травня близько тридцяти МНКівців та прихильників вийшли на центральну вулицю міста, аби поспівати під гітару українських повстанських пісень, попити чаю, поспілкуватися та презентувати інформаційний стенд табору "Коловрат". Перехожим роздавали візитки та жовто-блакитні стрічки. Кожен охочий міг ознайомитися з літературою "Бібіліотеки націоналіста".

"Серед нас були дві десятирічні дівчинки, які найактивніше розказували перехожим про табір. Усі охоче слухали їх", - говорить Анна Ємєльянова, учасниця заходу.

Та найбільше уваги привернули гітаристи. Співали "Меч Арея", "Лента за лентою" та інші українські пісні. Нагадаємо, що не так давно на сайті Партії регіонів з’явився матеріал під заголовком "У Сумах ніколи не звучатимуть бандерівські пісні". Цікаво, чи відомо автору, що такі пісні звучать на Сумщині постійно? Тож, може, не варто «хвалитися» тим, чого немає? Хоча, це в найкращих традиціях партії… А запитання, чому ж бандерівські пісні визивають таку неприязнь з боку влади, взагалі зайве: адже Сумщина активно бореться з "фашистами" (у розумінні ПР, фашисти – це люди, які не кланяються в ноги Президенту і не моляться на партію блакитно-білих). Мабуть, Муссоліні щоразу перевертається в труні, коли регіонали говорять про його "послідовників" в Україні…

А тим часом, українці виховують своє майбутнє покоління: вільних, думаючих та незалежних.