У Сумах зірвали зустріч опозиційного кандидата Олега Медуниці (Відео)

21.10.2012
Група провокаторів зірвала ввечері 19 жовтня зустріч кандидата від опозиції по округу № 157 Олега Медуниці з жителями проспекту Шевченка у Сумах, - повідомляє "Sumy News" з посиланням на газету "Данкор".

На зустріч у дворі будинку № 23 (над парком "Казка") зібралося близько 30 місцевих жителів. Але як тільки зустріч почалася, група молодих людей почали заважати виступати пану Медуниці, викрикуючи провокаційні питання. І молоді люди і прихильники Медуниці вели відеозйомку того, що відбувається. Потім один із провокаторів підійшов до дівчини з виборчого штабу Медуниці і почав вимагати припинити зйомку. Та відмовилася, і молодий чоловік схопив її за руку і став погрожувати розбити відеокамеру. У ситуацію втрутилися прихильники пана Медуниці. А сам кандидат викликав міліцію, яка приїхала приблизно через 5 хвилин.

У результаті, зустріч так і не відбулася, а дії провокаторів викликали обурення у присутніх громадян.

- Нам же було цікаво послухати кандидата, а вони не дали, відразу стали кричати свої питання. У нас теж питання були, але задавати їх потрібно було після виступу, а не до, - поскаржився "Данкору" місцевий житель Микола Радченко. У хлопця, який нападав на дівчину з відеокамерою, не виявилося з собою документів, тому його відвезли в Ковпаківський райвідділ для з'ясування особи. Молодий чоловік, розмовляючи з журналістом "Данкору", заборонив публікувати своє ім'я, а також заявив, що не відноситься до якоїсь партії. Також хлопець розкритикував журналіста "Данкору" Владислава Івченка за те, що той "під час виборів поводиться неправильно". Цікаво, що на сторінці юнаки "Вктонтакте" серед його інтересів першою і єдиною з політичних йде сторінка ректора УАБС Анатолія Єпіфанова, який є основним конкурентом Олега Медуниці по округу № 157. Можливо це просто збіг, але пан Єпіфанов нещодавно також виступав з бурхливою, хоча і не дуже зрозумілої критикою "Данкор".

Після опитування хлопець, хвилюючись за долю сумської журналістики, був відпущений, а дівчина, на яку він нападав, написала заяву про напад у міліцію.

Нагадаємо, що це вже не перша спроба зриву зустрічей Олега Медуниці з сумчанами. Крім того, білборди опозиційного кандидата постійно закидають фарбою, а проти нього випускають фальшиві листівки і роблять провокаційні написи на парканах.