У Сумах ''запалили'' вулицю на підтримку Майдану

27.01.2014

У неділю, 26 січня, Сумський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу провів захід, аби привернути увагу жителів міста до подій Майдану. Ввечері близько 30 осіб вийшли на вул.Роменську (траса, що сполучає Суми та Київ), аби утворити «коридор» із свічок.

«Ми не випадково вирішили провести акцію саме вул. Роменською: вона має символічний характер. Розставляли та запалювали свічки на узбіччях траси, це символізувало нашу єдність з Києвом, зі столичним Майданом», - говорить МНКівка Анна Ємєльянова.

Окрім цього, захід сприяв поширенню інформації про події, що відбуваються в країні. Активісти розповідали перехожим, чому не можна бути байдужими до Майдану. На плакатах – заклики «Суми, вставай!», «Борітеся – поборете!».

«Один дідусь передав нам гроші на підтримку сумського Майдану. Це дуже зворушливо… Також, дуже піднімало настрій те, як сигналили нам водії транспортних засобів. Ми відчували їх підтримку», - ділиться враженнями Григорій Майоров.

Попри несприятливі погодні умови, коридор із запалених свічок вдався. Активісти наголошують, що це – не остання акція, за допомогою якої вдасться «розбудити» не лише окремі вулиці, а і все місто.