У Сумах ''відтворили'' події Революції Гідності

24.11.2015

Нещодавно в Україні відзначали День Гідності і Свободи. Сумчани з МНК вирішили пригадати як це було – стояти на Майдані протягом трьох місяців – і оборонятися, і самотужки харчуватися, і спати в холодних наметах, і лікувати рани.

«Ми відтворювали Майдан так, як могли – і кожен міг долучитися (так само, як і на справжньому Майдані, до речі). Годували перехожих бутербродами і печивом, гріли чаєм, збираючи тим часом кошти на допомогу військовим, що зараз захищають нас на Сході України», - говорить Кароліна Романченко.

Не дивлячись на погану погоду, до відтворення Майдану долучилося багато сумчан. А пізніше – вони заповнили залу Агенції промоції «Суми» вщент: саме там переглянули стрічку Євгена Афінєєвського «Палаюча зима: Боротьба України за свободу» .

«Наші очікування від заходів виправдалися: люди не забули про ті події. Їх прийшло багато. Минулого року, на першу річницю Революції Гідності, люди сприймали це свято та Майдан в цілому як справжній переворот у країні. Як бачимо тепер, через рік, їх очікування не справдились. Дехто з людей зневірились, а дехто вважає, що герої Небесної сотні загинули даремно. Однак не варто забувати, що зміни відбуваються перш за все у наших головах. А отже, боротьба триває!», - говорить Олеся Горяйнова.

Усі кошти, зібрані на святкувані Дня Гідності і Свободи вже перераховано на рахунок Благодійного фонду «Суми», що займається волонтеркою для військових.