У Сумах відбулася відкрита лекція про Донцова

03.04.2015

У Сумах до 42-ї річниці з Дня смерті ідеолога українського націоналізму Дмитра Донцова відбулася відкрита лекція, присвячена цій видатній постаті. Організатором став сумський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

«Не буде перебільшенням сказати, що великі визвольні змагання українців не відбулися б без впливу Донцова на тодішнє молоде покоління. Адже внутрішню складову дій Бандери й Шухевича, їх соратників, послідовників (до яких, звісно, відносимося й ми) - їх внутрішню логіку неможливо правильно зрозуміти без з’ясування суті вчення Дмитра Донцова», - говорить Олександр Бойко, екс-голова Сумського МНК.

Лекцію провів Юрій Бондаренко, вишкільно-кадровий референт МНК, який закцентував увагу на біографії Донцова, його впливі на національно-визвольний рух та актуальність ідей у наш час.

«Приємно, що молоді люди цікавляться такими ідеологами, як Донцов. Але слід пам’ятати, що українцям зараз потрібні і сучасні ідеологи, які б чітко сформували мету, місію нації, яка б стала об'єднавчою для всіх», - зазначив Андрій Рибалко, громадсько-політичний діяч.