У Сумах відбудуться справжні українські вечорниці до Стрітення

07.02.2013

"Секрет збереження молодості в тому, щоб уникати негарних емоцій", - говорив Оскар Уайльд. Виходить, щоб залишатися вічно молодим, а значить – веселим, щасливим, енергійним, - слід ловити будь-яку можливість отримати порцію яскравих вражень та хорошого настрою!

Співи, танці, весела компанія, смачні частування – найдавніший і найдієвіший рецепт для отримання позитиву. Вечорниці – спосіб познайомитися з новими людьми і повеселитися від душі! Давні традиції не забуті: у Сумах відбудуться справжні українські вечорниці до Стрітення.

"Наші пращури вірили, що в цей день відбувається зміна пори року, а ми хочемо, щоб усі негативні емоції лишилися зимі, а натомість – з весною прийшли свіжі, бурхливі враження", - говорить Марія Дубініна, член Сумського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу, який спільно з ГО "Січ" організовує свято.

Що на вас чекає?

-     гучні співи та веселі танці під українську музику;

-     цікаві конкурси, розваги, ігри;

-     смачні частування;

-     театралізоване дійство;

-     українська атмосфера;

-     нові знайомства з цікавими людьми.

Усе це можна отримати 15 лютого о 18:00 за адресою: м. Суми, вул. Псільська, 10 (готельний комплекс "Хімік"). Вхід – за квитками, які можна придбати, зателефонувавши: 0630315860 - Віталій, 0502399210 – Оксана (вартість – 20 грн.). Або ж відвідати зустріч у ВК: http://vk.com/vechornici.

Поспішайте! У вас є можливість отримати унікальний квиток ручної роботи, який стане красивим сувеніром і згадкою про чудово проведений час!