У Сумах до 22 січня ''запалав'' український кордон

23.01.2015

До Дня Соборності України, патріотична молодь міста Суми організувала традиційний захід: увечері на центральній вулиці міста, Соборній, свічками було викладено карту України.

Протягом дня активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу поширювали листівки, в яких йшлося про День Соборності та містилося запрошення долучитися до заходу. Тож ввечері зібралося багато небайдужих сумчан.

«Україна – неподільна держава. Ні Крим, ні інші регіони ми не віддамо окупанту. Пишаємося нашими хлопцями, котрі не словами, а ділом боронять кордони Української Держави. Пишаємося і волонтерами, небайдужими українцями, котрі роблять все для перемоги. Разом – ми сила, і минулої зими ми це довели. Цієї – тільки підтверджуємо», - зазначив Олександр Бойко, член Сумського МНК, котрий улітку воював в АТО та був поранений.

Тож на центральній вулиці Сум вогнями запалав  імпровізований кордон України. Активіст Костянтин Білик, котрий до подій Майдану  проживав у місті Сімферополь, зазначив, що раніше День Соборності був для нього просто формальним святом. Тепер він по-іншому усвідомлює дату 22 січня і говорить про її важливість.