У суді Києва оскаржили встановлення пам’ятника Сталіну у Запоріжжі

09.02.2012
Дмитро Харьков подав до Подільського райсуду Києва позов до Центрального комітету КПУ щодо законності встановлення пам’ятника Сталіну у Запоріжжі. Про це Інформцентру МНК повідомили у прес-службі громадської ініціативи «Оновлення країни».
Таке рішення було прийнято  через те, що 18 листопада минулого року Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя відмовив у розгляді його позову щодо незаконного встановлення пам’ятника Сталіну, посилаючись на відсутність Запорізького обласного комітету КПУ в реєстрі ЄДРПОУ. Харьков не виключає, що до ухвали Запорізького суду, обласний комітет КПУ пройшов перереєстрацію та змінив назву та юридичну адресу. Саме це, на його думку, стало приводом для такого рішення суду.
«Очевидно, запорізькі комуністи вирішили змінити свою юридичну адресу, адже обласний осередок політичної партії не може не бути юридичною особою. В цьому випадку постає питання до суду, який просто не захотів займатися цією справою, тому і порекомендував переадресувати позов до Києва. В будь-якому випадку, ми не припинятимемо шукати законні шляхи для того, щоб демонтувати пам’ятник тоталітарному вождеві, який був повторно встановлений в Запоріжжі», - зауважив Харьков.