У Стрию вшанували Небесну Сотню

23.02.2015

19 лютого, в День пам'яті Небесної Сотні, жителі Стрия вшанували загиблих майданівців і воїнів східного фронту смолоскипною ходою. Організаторами заходу виступили громадські організації «Майдан Стрийщини» та «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» (МНК), а також «Сокіл» та ВО «Свобода».

Близько 300 мешканців міста Стрий пройшли вулицями міста зі смолоскипами та свічками, аби віддати шану українським Героям. Упродовж ходи люди вигукували «Герої не вмирають, вмирають вороги». Опісля ходи відбулося віче, відкриттям якого був державний гімн України. Зі сцени брали слово військові і волонтери. Дійство завершилося духовним гімном.

 «Герої не вмирають не тому, що вони віддали своє життя за Україну, а тому, що залишаються люди, які продовжують їхню справу. І тоді їхній дух, їхня воля дійсно не може померти», - зауважив, член МНК Мартин Стусяк.

Також у центрі міста відтворили події річної давності – міні-барикади з Майдану: бочки, вогнище, дрова і шини. Атмосферу доповнювала патріотична музика та гарячий чай із присмаком революції для всіх бажаючих.