У шістнадцяту річницю МНК відбувся Великий Збір

18.02.2017

У лютому Молодіжний Націоналістичний Конгрес відзначає 16-ту річницю своєї діяльності. Членство організації зібралось у Києві, аби під час Великого Збору підбити підсумки за два роки, а також  обрати нове керівництво МНК.

“Той шлях, яким ішла організація протягом шістнадцяти років – правильний, усі наші заходи – державницькі. Черговий збір – це новий етап у житті організації. І будь-яка праця, навіть дрібна, сприяє досягненню результату. Бо вона здійснюється з огляду на ідею, разом з командою однодумців, з розумінням: навіщо і для чого”, - зазначив Сергій Кузан, четвертий голова МНК, заступник Голови Проводу “Вільних Людей”.

Присутні заслухали звіт п’ятого Голови МНК Івана Кішки, в якому він коротко окреслив зміни, що відбулись за два останні роки, розповів про співпрацю з іншими організаціями, нові проекти та заходи, пріоритети МНК.

Шляхом голосування делегатів – дійсних членів МНК, обрано нового голову організації – Соломію Фаріон, а також затверджено склад Центрального Проводу та Ради Честі.

“Позитивно, що МНК оновлюється. Цього разу на Великому Зборі ми обрали керівництво, яке справді є новим. Більшість членів новообраного Центрального Проводу — представники наших регіональних осередків, які своє своєю діяльністю показали, що достойні вести організацію вперед та очолити її на всеукраїнському рівні. Одне з правил життя українського націоналіста говорить, що "провідництво вимагає постійних трудів і великих зусиль". Я вважаю що формуючи новий Провід МНК ми цілком дотрималися його”, - говорить Соломія Фаріон, новообрана голова МНК.

На заході були присутні гості – друзі МНК: Андрій Левус, Голова Проводу “Вільних Людей”, народний депутат; Олег Медуниця, другий Голова МНК, народний депутат; Сегій Кузан, четвертий голова МНК, заступик Голови Проводу “Вільних Людей”; Микола Ляхович, керівник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді і спорту України; Юрій Юзич, експерт “Реанімаційного пакету реформ”; Яна Конотопенко, генеральний секретар “National Youth Council of Ukraine”; Олег Слабоспицький, громадський діяч та інші.

“Для мене МНК – рідна організація, з якої я, по суті, починав свою громадську діяльність. Саме на заходах і таборах МНК познайомився з побратимами, з якими по цей день продовжую боротьбу. Без МНК не було б ядра, “серця” тієї ж Самооборони Майдану, адже навіть коли решта були налаштовані співати і пити чаї, ми говорили: “Дискотеці – ні, Революції - так”. Націоналіст – це не тільки ідея. Вірити – мало, треба діяти. Націоналіст щодня відповідає тим принципам, що зазначені в Декалозі. МНК – це реальна школа націоналізму, де дають можливість стати в лави реальної боротьби. Бажаю вам успіху, твердості і наполегливості. Пам’ятайте: ви – нащадки Героїв, і ваш обов’язок – продовжувати боротьбу за велику і вільну Україну”, - у вітальному слові зазначив Андрій Левус, Голова Проводу “Вільних Людей”, народний депутат.

“МНК відноситься до тих небагатьох організацій, які підготували учасників Революції гідності, учасників оборони від Росії. І не підготували жодного зрадника, сепаратиста чи “тітушку”. Це – результат роботи, яким варто пишатись і продовжувати працювати на нього. МНК має бути представлений в усіх регіонах України, виховати громадянина як носія українських традиційних цінностей по всій країні. Міністерство молоді і спорту сприяє ініціативам, підтримує заходи організації”, - зазначив Микола Ляхович, керівник відділу Національно-патріотичного виховання Міністерства молоді і спорту України.