У Севастополі даішників позбавили звань за затримання російського військового

29.02.2012
У Севастополі двох даішників було засуджено до 5 років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном 3 роки за незаконне затримання російського військовослужбовця. 
Вирок виголосив Гагарінський районний суд Севастополя 13 лютого. 
10 серпня 2010 року близько 22:00 інспектор ДАІ (капітан міліції) та інспектор дорожньо-патрульної служби (сержант), які чергували в мікрорайоні бухти Козачої в Севастополі, затримали майора морської піхоти Чорноморського флоту Росії поряд з його мопедом на автомобільній стоянці. 
Згідно зі свідченнями співробітників ДАІ, вони побачили військового на мопеді, коли перевіряли документи у водія іншого автомобіля. 
Водій мопеда проігнорував вимогу зупинитися і звернув на бічну алею до стоянки, де і був затриманий співробітниками ДАІ. 
Затриманий був доставлений спочатку до психоневрологічного диспансеру, щоб зафіксувати факт алкогольного сп'яніння, а потім в комендатуру Севастопольського гарнізону, де був складений протокол про адміністративне правопорушення. 
Згідно зі свідченнями російського військовослужбовця, він вийшов з бару, повернувся до мопеду щоб забрати особисті речі з бардачка мопеда і був затриманий співробітниками ДАІ біля мопеда. 
Суд прийшов до висновку, що міліціонери діяли з метою штучного нарощування статистичних показників щодо виявлення правопорушень і грубо порушили закон. 
Суд звільнив обох засуджених від відбування покарання і призначив їм випробувальний термін 3 роки. Обидва засуджених позбавлені звань і права служити в міліції.