У Полтаві провели відкритий урок пам’яті Героїв Крут

11.02.2012
На запрошення працівників Бібліотеки № 3 та вчителів загальноосвітньої школи №37  Полтави, у  вівторок,  7 лютого члени Полтавського осередку МНК провели відкритий урок для учнів 9-х та 10-х класів, який був присвячений пам’яті Героїв Крут.  Після вступної розповіді, діти мали можливість переглянути навчальний відеоролик МНК, присвячений Героям Крут  та документальний фільм «Боги призначали інакше» молодого режисера Тетяни Осико.
Після демонстрації фільмів МНКівці провели з учнями  брейн-ринг, найактивніші учасники якого отримали цінні подарунки . «Я надіюся, що це не остання наша зустріч, бо одна справа коли щось розповідають вчителі, і зовсім інша коли молодь розповідає молоді – це має зовсім інший ефект»,  -  зазначила вчитель історії Надія Миколаївна Аляєва.
Наприкінці  члени організації передали вчителю історію самотужки виготовлений плакат присвячений даним подіями.
«Я дуже втішений, що побачив сьогодні очі дітей, які були сповнені цікавості. Даний захід не є останнім. Найближчим часом нашими силами подібні заходи будуть проведені і в інших школах міста та району», - сказав активіст МНК Богдан Андрєєв. «Жаль лише, що в наш час влада майже зовсім не стимулює патріотичне виховання серед молоді і особливо школярів на прикладах наших героїчних звитяг, і продовжує формалізований підхід  до даного питання», -  додав Андреєв.