У Полтаві пройшлися ''тернистим шляхом''

19.03.2013

Пройдуть лише запеклі! - саме таким був девіз цьогорічних змагань, які відбулися за проханням учасників "Зимового Походу-2013", що цьогоріч відбувався 25 лютого на честь вшанування пам’яті  учасників Зимового походу армії УНР. Маршрут, у порівнянні з зимовою мандрівкою, був збільшений та урізноманітнений цікавими завданнями. Командам довелося подолати майже 50 кілометрів менш ніж за півдоби, по дорозі розшукуючи секретні коди.

16 березня до дня пам’яті Карпатської України Полтавськким осередком Молодіжного Націоналістичного Конгресу за  підтримки магазину TopRope.com.ua було проведено туристичні змагання "Тернистий Шлях". Організація подібних заходів сформувалась як традиція. За словами Олександра Резніка, голови Полтавського МНК, подібного на теренах Полтавщини ніхто не організовує. 

"Такі змагання добре показують хто в цьому житті хто. Тут перевіряються друзі, народжується хоробрість та загартовується сила духу. З 15 учасників, які стартували із Полтави, до фінішу дійшли тільки п’ятеро. Дійсно, девіз змагань – "Пройдуть лише запеклі" своє виправдав", - говорить Олександр.

Учасники ж зазначають:

"Було весело, але все ж таки, доводилося йти не дивлячись на втому. Я не уявляла, як можна взагалі пройти таку відстань! Потрібна фізична витримка та впевненість у собі, своїх силах. Дійсно - змагання для найвитриваліших. Хоч я й не дійшла до фінішу, про що сильно шкодую, з гордістю можу сказати, що я була учасником цих змагань, я спробувала і не пожалкувала. Велика подяка організаторам, це був найекстремальніший день в моєму житті, який залишиться в моїй пам’яті надовго", - поділилася враженнями учасниця змагань Інна Магас.

"Не дивлячись на все, я дійшов до кінця, пройшов свій "тернистий шлях"!", - говорить член МНК Гліб Стрижко.