У Львові відбувся табір Курсу Вільних Людей

19.07.2017
Нещадовно у Льові відбувся табір неформальної  освіти у рамках проекту «Курс Вільних Людей». Загалом було відібрано близько 30-ти найбільш вмотивованих учасників, які в майбутньому будуть творити історію нашої країни.
Програма табору складалась з різних блоків : фізичний, інтелектуальний та ідеологічний, що допомагало учасникам проявити себе у різних видах діяльності та здобути нові навички. За  весь час таборування учасники почули понад 20 гутірок на теми : "Мистецтво публічного виступу", "Катехизис українського націоналіста", "Фронти ведення гібрид.війни", "Вирішення життєвих конфліктів", "Який зміст поняття "вільна людина", та як нею бути", "Проектний менеджмет" і ще багато цікавого.
Учасники розпочинали свій день з руханки та закінчували теплими обіймами та співами біля вечірньої ватри. У програмі табору також були: регбі, лазертаг, інтеграційні ігри, екскурсія в криївку та розвиваючі тренінги.
"Формування генерації освічених українців"- гасло нашої організації. Саме через "Курс Вільних Людей"  ми втілювали цю ідею споміж цьогорічних учасників. По закінченню табору вони отримали різноманітні знання: про інформаційну гігієну чи свою роль у нашій державі. Гутірки читали учасник бойових дій, дівчина з Донецька, капелан УГКЦ. Попри різне місце в житті, тут лектори мали одну мету - навчити молодь новому. Вірю, що набуті знання, учасники застосовуватимуть і принесуть користь суспільству", -зазначає комендант  табору, Марта Журавська.
Загалом усім учасникам «Курс Вільних Людей» у Львові запамятався насиченою програмою та теплою атмосферою.