У Львові презентують "Історію з грифом "Секретно"

15.01.2012
Історик Володимир В’ятрович презентує у Львові "Історію з грифом "Секретно" за участю героїв книги. Автор отримав премію імені Василя Стуса за цю працю. Тижневик "Коментарі" назвав"Історію з грифом "Секретно" бестселером листопада, того ж місяця книга була третьою за рейтингом продажів у книгарні "Є". У грудні вийшов другий наклад видання. 
Захід відбудеться в понеділок, 16 січня о 18:00 у книгарні "Є" на проспекті Свободи, 7. Учасники презентації матиметуть унікальну можливість зустрітися з автором та героям книги — фігурантами колись таємних справ радянської спецслужби.  
Сюжет книги побудований на протистоянні СРСР та українського народу. Проте це не історія війни системи і руху, а історії людей по обидва боки цієї майже столітньої боротьби. - люди, які кидали виклик системі і люди, які були втіленням системи;
- щоденне життя таємних органів: фальсифікації, оперативні розробки, агентурні операції; - глобальні інформаційні війни за українське минуле;
- механізми депортацій та нутрощі тюремної системи; - поразка переможців — СРСР проти УПА;
- справжні причини Чорнобильської катастрофи; - агонія спецслужби в останні дні СРСР.
Учасники: кандидат історичних наук, директор Архіву Служби безпеки України (2008—2010) Володимир В’ятрович, громадські діячі, політв’язні і герої "Історії з грифом "Секретно" Ігор Калинець та Стефанія Шабатура, історики Андрій Козицький (Львівський національний університеті ім. І. Франка) та Ігор Дерев’яний (Національний музей "Тюрма на Лонцького"). Організатори: Центр досліджень визвольного руху, Мистецька агенція "Наш формат", портал TСН.ua, книгарня "Є".