У Львові показали ''Добровольців Божої Чоти''

01.11.2016

У Львові відбувся показ фільму “Добровольці Божої Чоти”. Це кінофільм-історія про легендарних захисників Донецького аеропорту.

У головних ролях “Добровольців Божої чоти” – бійці, зі своїм особливим почуттям гумору, поглядами на релігію, на життя та смерть. Серед них – “Богема”, “Гатило”, “Чорний” та інші. Події розгортаються в Донецькому аеропорті, Пісках та на довколишніх територіях. Фільм без пафосу та цензури, сповнений гіркої правди сьогодення на Сході України.

“Тут зображені шокуючі та емоційні кадри із життя тих, хто на передовій, під цілодобовими обстрілами. Тому, перш за все, цей фільм - посвята і пам'ять загиблим солдатам. Незважаючи на все, ми повинні кожної хвилини пам'ятати, що в Україні триває війна”, - наголошує координатор Олексій Лобанок.

Кінопоказ відбувається в рамках організованого Молодіжним Націоналістичним Конгресом (МНК) проекту “Кіномарафон Нескорених Націй (КНН)”. КНН передбачає показ історичних фільмів про національно-визольну боротьбу українців та інших націй, різні виміри гібридної війни та можливості її протидії.

Наступним у Львові покажуть фільм “Майкл Колінз” 12 листопада.

Контакти (093)157 61 52 Олексій