У Львові акустика С. Василюка заворожує серця

24.05.2013

19 травня у Домі Ідей, що у Львові відбувся сольний концерт Сергія Василюка «Я повертаюсь додому…». На кожного чекала концертна програма з відчуттям патріотизму, романтики та запахом погожого Львова ...

У невеликому підвальному приміщенні люди, які завітали на концерт мостилися у кріслах, на карематах та стояли при дверях, щоб почути якісну українську музику від київського виконавця. Серед присутніх були всі, від великого і до малого, від маленької дівчинки, котрій не більше чотирьох рочків, на руках у мами, до поважного львівського старшого покоління, та всі поринули у напівтемряву для відчуття мелодії та слів.

Під час вечора пролунало багато пісень із сольних альбомів співака, пісень гурту «Тінь Сонця» та гімн ОУН. Виконання кожної пісні мало свою атмосферу, сій шарм та ауру, бо кожна з них моє свою історії, своє джерело та натхнення.

У невеликих перервах поміж пісень Сергій порадив молоді почитати «Холодний Яр» Юрія Горліса-Горського, яку музику радив би послухати (хорватський гурт "Thompson), розповів про джерела натхнення та де їх варто пошукати, також обіцяв розписати як правильно вигравати ту чи іншу мелодію, якщо хтось звернеться особисто.

«Атмосфера вечора запам’ятається надовго. Виконання кожної пісні заворожувало, залишило слід на струнах душі та серця, адже лише так можна сприймати щире виконання пісні, яку автор проживав під час виконання.» - ділиться враженнями від концерту слухачка Віра.

Зал підтримував кожну пісню оплесками та співав разом із музикантом.

«Дякую Львову за чудовий прийом! Окрема подяка організаторам за винахідливість та оперативність у прийнятті рішень! Дякуємо музею Ідей!!!» - написав наступного дня на своїй сторінці у соцмережі Сергій Василюк.