У Луцьку побудували "живий ланцюг" до Дня Соборності України

24.01.2011
У 92 річницю проголошення Акту Соборності українських земель, 22 січня 0 13 годині, близько 500 лучан та гостей міста створили "живий ланцюг", який простягнувся від пам'ятника Лесі Українки, що на Театральному майдані Луцька, до пам'ятника Тарасові Шевченку. Учасники акції взялись за руки, пустили "хвилю" через весь ланцюг, що майорів синьо-жовтими барвами, а потім всі разом виконали Державний Гімн України. Таким чином Луцьк відсвяткував свято Злуки та підтримав інші міста України, а волиняни засвідчили своє прагнення до єдності та соборності українських земель. Також молодь організувала флеш-моб: на символічній мапі України українці написали гасла, які, на їх думку, зможуть об'єднати Україну та сприятимуть утвердженню справді Української Соборної Держави. Сподіваємось, що влада, якій і адресоване це послання від народу, нарешті почне втілювати його у життя, а не вести порожні балачки про реформи і модернізацію, а фактично здійснювати антиукраїнську політику.
Особливо цинічно виглядають сьогодні на вулицях міста сіті-лайти і біг-борди, на яких Президент закликає відсвяткувати День Соборності, а в той самий час влада, зокрема правоохоронні органи, чинила перешкоди у доїзді до Києва громадянам, які хотіли святкувати цей день на Софійському майдані столиці, а ще перешкоджала організовувати такі акції у інших містах України.
Лише Самостійна Соборна Українська Держава забезпечить права та свободи людини та громадянина та захистить інтереси всіх українців.
Організатори громадської акції: *Молодіжний рух "Спротив": ВОО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес", ВО ВМГО "Батьківщина Молода", ВОО "Національний Альянс", ЛММГКТ, "Холмщина Молода", Демократичний Альянс, ВО ВМГО "Батьківщина Молода", ВОО ВГО "Молодий Народний Рух"; Волинський молодіжний патріотичний центр, Українська Народна Молодь.