У Луцьку на честь героїв Крут побились і вивалялись у снігу

30.01.2012
У Луцьку в рамках всеукраїнської кампанії "Пам'ятай про Крути" молоді люди провели "тереновий бій" поблизу профілакторію Волинського національного університету імені Лесі Українки.
Як повідомили Gazeta.ua у прес-службі молодіжної організації "Національний Альянс", на честь вшанування загиблих під Крутами українських студентів хлопці за кольором пов'язок на рукавах поділились на дві команди – білі та червоні. Команди, в свою чергу, символізували протилежні сторони бою під Крутами.
За правилами гри команда, яка зірвала більше пов'язок з учасників команди-суперниці, перемогла. Під час "бою" було дозволено використовувати лише боротьбу без ударів чи больових прийомів. В результаті недовгих баталій перемогла команда білих.
Організатори акції пояснили, що таким чином хотіли привернути увагу молоді до подій, що відбувались 29 січня 1918 року на станції Крути.
Один з організаторів гри Богдан відзначив, що забута історія має властивість повторюватися.
"Про це повинна пам'ятати в першу чергу молодь, оскільки загиблі юнаки  були досить юними. По всій країні звучатиме вдосталь гарних і голосних слів про цей бій. Наша ж мета – щоб кожна молода людина проаналізувала події того часу і зробила для себе висновки", - наголосив активіст.
Слід відзначити, що ініціаторами заходу стали молодіжні організації Луцька: ВМГО "Національний Альянс", ВГО Студрада Волині, молодіжне крило "Фронту змін", ГО Центр ефективних комунікацій, "Пласт".