У лісах Київщини рейдом вшанували Миколу Лемика

09.04.2015
Київські парубки та дівчата 3-5 квітня побували на мандрівному таборі «Рейд ім. М. Лемика» у лісах Київщини. Шестеро сміливців здійснили похід до ДОТів Другої світової війни. Табір присвячений 100-річчю від дня народження крайового провідника ОУН Миколи Лемика - крайового провідника ОУН, який у 1933р. здійснив замах на радянського консула. Після замаху Лемик здався в поліцію і з судової трибуни привернув  увагу світу до Голодомору в Радянській Україні. Організатором рейду є Київський осередок ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес».
Протягом подорожі проводилися гутірки (інтерактивні лекції) з історії України, польової медицини та виживання. Зокрема, учасники табору дізналися про особливості та наслідки червоного терору. Хлопці та дівчата мали можливість спробувати свої сили в нічному орієнтуванні. Виконуючи основне завдання, пошуки довготривалих оборонних точок (ДОТ) часів Другої Світової Війни, шестеро мандрівників зустрічалися з перешкодами: болотами, гущавинами, людськими поселеннями і навіть дикими звірами. У результаті молодь подолала 50 км пішою ходою і віднайшла 14 ДОТів.
«Враження від почутого, побаченого, а головне – відчутого, надовго запам’ятаються і стануть стимулом до нових відкриттів» - кажуть учасники мандрівного табору «Рейд ім. М. Лемика».