У Києві зібрався актив МНК

29.03.2015

29 березня у Києві відбулося розширене засідання Центрального Проводу «Молодіжного Націоналістичного Конгресу», на якому були присутні представники всіх осередків, а також члени Центрального Проводу та Ради Честі.

На засідання завітав Стефан Романів, Голова ОУН (б). Він зазначив, що МНК – організація, яка вже проявила себе як дієва структура і має перспективи.

«У сьогоднішніх умовах важливо виходити на міжнародну арену, і у вас є ця можливість. Українці повинні всіма засобами інформувати світ про те, що відбувається в нашій країні, адже за кордоном нас готові підтримати», - наголосив Стефан Романів.

Зазначимо, що Молодіжний Націоналістичний Конгрес почав активну міжнародну співпрацю. Так, став співзасновником «Альянсу Балто-Чорноморських Націй», а волонтерська мережа «Вільні Люди» залучає діаспору до збору коштів та надання гуманітарної допомоги бійцям у зону АТО.

Протягом наради було заслухано та проаналізовано звіти про діяльність обласних організацій МНК, а також вишкільний табір «Урай». Серед інших робочих питань, Провід МНК обговорив та затвердив план діяльності на наступний квартал. Так, Україну чекає чергова хвиля семінарів «Курсу молодого бандерівця»,  теренова гра «Гурби-Антонівці» та літній сезон регіональних таборів та всеукраїнского вишколу «Відвага ім.Івана Гавдиди».

Також МНК поповнилася ще двома дійсними членами – Мартином Стусяком зі Стрия та Гліба Стрижка з Дніпропетровська.

Нагадаємо, що у переддень, 28 березня, відбулися семінари для членства з інформаційної, організаційної та вишкільно-кадрової роботи.